Склад генеральних вантажів

Сучасний комплекс із перевалки генеральних вантажів (банани, цитрусові, рис, цукор, какао-боби та ін.) здатний переробляти 250 000 тонн на рік.

Перевантаження здійснюється на трьох причалах завдовжки понад 300 метрів, обладнаних портальними кранами вантажопідйомністю від 3,2 до 6 тонн.

Загальна площа зберігання на складі генеральних вантажів становить 25000 кв. метрів. Продуктивність обробки суден становить від 800 до 2000 тонн на добу.

Комплекс забезпечує оптимальні умови з перевантаження та зберігання на складі всіх видів продовольчих вантажів.

З 2000 року на складі введено в дію термінал зберігання бананів і цитрусових ємністю 5 000 тонн, здатний підтримувати оптимальну температуру для їх тривалого зберігання.

Подальший розвиток ЧРП передбачає збільшення пропускної спроможності комплексу з перевалки генеральних вантажів. Проводиться активна робота з оновлення та збільшення парку перевантажувальної техніки, розширення складських площ.

Перспектива розвитку комплексу передбачає розвиток вантажообігу генеральних вантажів за рахунок збільшення норм вивантаження та залучення нових вантажопотоків.

Наявність митно-ліцензійного складу в комплексі дозволяє забезпечити вантажопотік транзитних вантажів, що є важливим завданням при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності.